Anahtar Kopyalama

Anahtar kopyalama prosedürünü hepimiz duymuşuzdur. Yeni eve taşınmış, büro kiralamış yahut anahtarımız kırılmış, kaybolmuş olur. Bu gibi hallerde derhal anahtarcınıza erişerek ev çilingiri işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Anahtar kopyalama makinesi kolay bir mekanizmaya sahip gerçekte, bir motoru, kullanımını gerçekleştiren tuşlar ve koruma bölümü mevcuttur. Kopyalanacak anahtarı ayarlayan bir mekanizma, dönen tekerlekler ve birde rehber çizgilerini belirleyen çubuklar vardır. Kılavuz çizgiler yardımıyla anahtarların tıpa tıp benzeri bir adet daha anahtarımız olur. Kopyalama prosedürü bittikten sonra kopyaladığımız anahtarı temizlemeye, anahtarın kenarındaki metal parçalar dikkatlice temizlenir ve cilalama prosedürü yapılır.

Günümüzde anahtarcı olarak nerdeyse her gün onlarca defa anahtar çoğaltma yapmaktayız. Günümüzde anahtar kırılması yada logara düşürülmesi gibi aksilikler haricinde unutkanlığımızda da çözüm sağlıyoruz. Anahtarınızı kaybettiğiniz yada kopyalamak istiyorsanız firmamızı arayabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz.

Anahtar Çoğaltma

Anahtarcı olarak sizlerin eksikliklerinizi en kısa sürede tamamlamak amacıyla hizmetinizdeyiz. Bölgemizde çağrı merkezimize ulaştığınızda 15 dakika içerisinde hizmet vermekteyiz. Anahtarcınız olan Ata çilingir bölgesinde tüm ev ve büro adreslerinize ivedi anahtarcı hizmeti vermekteyiz.

Anahtar kopyalama hizmeti alabilmek istediğinizde bulunduğunuz bölgedeki size en yakın anahtarcı olan yetkin takım dostumuza yönlendiriyoruz. Sizleri anahtarcı arama zahmetinden kurtarıyoruz. Ayrıca nitelikli hizmet garantisi ile kopyaladığımız anahtarın kapınızı açacağına güvenilen olabilirsiniz. Anahtar; anahtar ismini sunduğumuz mekanik yapıya sahip olan mekanizmayı açmaya yarayan araçtır.

Ev kapısı açıyoruz, iş yeri kapısı açıyoruz, araba kapısı açıyoruz ve kilitli olan dolap, çekmece gibi özel alanlarında açılmasını sağlıyoruz. Tabi böyle durumlarda şayet anahtar içeri de kaldı ise ulaşabiliyorsunuz. Fakat anahtarınız yok ise yeni bir kilit takmamız gerekiyor ve bu işlemi en iyi fiyatlar ile sağlıyoruz. Dilediğiniz sayıda anahtar çoğaltma işlemi çilingir firmamızda yaptırabilirsiniz.

Anahtar Kopyalama

Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır?

Günden güne tüketimi çoğalan akıllı anahtar sistemleri ile birlikte anahtar tüketimi çeşitlerine göre azalmaktadır. Özellikle araba araçlarında çoğalan bu sistem sadece kapıyı otomatik açmakla kalmamaktadır. Günümüzde çıkan yeni arabalarda aracı çalıştırmak amacıyla kumandayı haznesine yerleştirme yahut kumandanın sadece aracın içerisinde olması dahi aracı çalıştırabilmenize olanak sağlıyor

Ev kapısı içerisinde çoğalan akıllı anahtar sistemleri tüketimi, kullanıcı seçimine göre parmak izi okutma, şifre ile giriş uygulamak yahut göz taraması gibi farklı yöntemler ile anahtar kullanımını azaltmıştır. Akıllı anahtar sistemlerinin konforlu ve güvenilen olması, insanların anahtarlarının devamlı kaybolması yahut bozulması gibi haller ile sık sık karşılaşıldığı için tercih sebebi olmaktadır.

Ülkemiz de epey sık görülen anahtar kullanımı ve akıllı anahtar sistemleri artım sürati göz önüne alındığında çok vakit hayatımızda olmaya devam edecektir. Biz ister akıllı anahtar ister normal anahtar çoğaltma hizmetini kusursuzluk içerisinde vermekteyiz. Anahtar kopyalama ve anahtar hizmetleri içerisinde bizleri en iyi fiyatlar ile destek alabilirsiniz. Anahtarınızı dilediğiniz adette dakikalar içerisinde kopyalama yapıyoruz.