anahtarcı

Günün her saati anahtarcı hizmeti alabilmek sizlere en yakın olan çilingir hizmetini alabilirsiniz. Çilingir hizmeti alabilmek halinde artan bireyin mağdur halde olduğunun bilincinde olan ekibimiz sizlere en kısa sürede adresinize gelerek mağduriyetinizi gidermektedir. Uzman takım üyemizin sizlere sağladığı nitelikli anahtarcı hizmeti ile daha güvenilen kapılara kavuşabilirsiniz. Profesyonel çalışmalar gerçekleştiren Ata çilingir bölge de 24 saat hizmet sağlayarak tüm müşterilerin ihtiyaçlarını anında karşılamaktadır.

Hayatımız sürekli bir koşuşturmaca içerisinde geçiyor ve yorgunluktan yada unutkanlıktan kapıda kalıyoruz. Kapı üzerinize kapandı yada anahtar içeri de kaldı ise panik yapmanıza gerek yok. Ata çilingir saha ekipleri günün her saati sahada olmasından ötürü bizlere ulaşmanızdan ötürü hemen çözüm sağlayacaktır. İster gece ister gündüz hiç fark etmeden anahtarcı hizmeti veren firmamız kilitli kapı nasıl açılır yada anahtar kopyalama gibi tüm anahtarcı ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

En Yakın Anahtarcı

Araba anahtarı çoğaltma, ev anahtarı çoğaltma, araç anahtarı kopyalama, anahtar değiştirme gibi anahtarcı işleri için en yakın anahtarcı olan firmamızı tercih edebilirsiniz. 22 yıldır anahtarcı sektöründe çalışan ve faaliyet veren firmamız tüm çilingir ihtiyaçlarınız içinde destek sağlıyor. Sizlere en yakın anahtarcı olarak kapı kilit değişimi, göbek değişimi, çelik kapı kilit sökümü/takımı, oto kapısı açma, araba kilidi açma, gibi hizmetleri de uzmanı tarafından verilmektedir.

Ata çilingir firmamızı arayarak hizmet almak istediğinizde sizlere en yakın ekibimiz derhal yönlendirilmektedir. Ortalama 15 ila 20 dakika arasında adresinizde olacak ekibimiz tüm teknik malzemeler ve yetkinlik becerileri ile kırmadan dökmeden tüm kapıları açar. Talep edilmesi durumunda ekip talep edebilir, gelen ekibimize anahtarınızı teslim ederek çoğaltılmasını ve tekrar adrese bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Ata çilingir tüm anahtarcı sektöründe yapılması gereken hizmetleri profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

24 saat Anahtarcı

Hepimiz hayat mücadelesi esnasında bazı unutkanlıklar yada şansızlıklardan ötürü anahtarlarımızı kaybedebiliyoruz. Bu sebeple kimi zaman anahtar çoğalta kimi zaman ise kapalı kapıyı açtırma gibi hizmet talepleri olabilmektedir. Çilingir firmamız gece sadece kapı da kaldığınız da değil, anahtar kopyalama, anahtar çoğaltma gibi hizmetleri de 24 saat anahtarcı olarak sağlamaktadır. Gece tarifesi hizmeti eskide kalmış olduğunu sizlere hatırlatarak günün hangi saati talepleriniz olursa fiyat farklılığı göstermeyecektir.

Kapıda mı kaldınız? Kapı üstünüze mi kapandı? Anahtarı çoğaltmanız mı gerekiyor? Hiç telaşa kapılmayın Ata çilingir tüm hizmetleri çalışma ruhsatı olan uzman kişiler ile gerçekleştirmektedir.

Oto Anahtarcı

Oto anahtarcı olarak arabanızın kapısını hiç bir zarar vermeden ve günümüz teknolojisine uyarak dakikalar içerisinde açıyoruz. Eski usul camlardan birini kırarak kapıyı açma tekniği uygulayacak olan hiç bir firmaya işlem yaptırmayınız. İnsanlığın marsa gittiği bu günlerde artık teknolojiye ayak uydurmak hepimizin hayatını kolaylaştırmaktadır. Son teknolojik cihazlar ile çalışan ata çilingir firmamız tüm kapalı olan araba kapısı açma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirmektedir. Tabi ki araba kapısı açılmadan önce güvenli açısından bir kaç bilgi almamız gerektiğini de unutmadan eklemekte fayda var.

Oto anahtar çoğaltma hizmetini de uzmanca kişilerce sağlayan firmamız oto anahtar yedekleme, araç için kumanda çoğaltma, araç kumandası çoğaltma gibi aracınızın anahtarı ister manuel olsun isterseniz de elektronik aksamlı kartlardan olsun dakikalar içerisinde çoğaltımını yapmaktayız. Oto anahtarcı olarak anahtar çoğaltma yada kopyalama işlemini sizlere çok kısa sürede yapıyor ve kullanmış olduğumuz malzemelerden ötürü yıllarca sorunsuz kullanım sağlayacağınızı garanti ediyoruz.