araç kapısı açma

Araç kapısı açma için arabanın rastgele bir yerine müdahale etmiyor kapı kilitlerini ve cam direklerini kastırmıyoruz. Arabamın anahtarı içerisinde kaldı diye bizlere ulaştığınızda sizlere cevap olarak yapmanız gereken sizlere en yakın otomobil anahtarı işiyle uğraşan bir firmaya ulaşmak olacaktır. Dağ başında, plajda, ormanlık alanda ve yaylada mağdur olarak kalmış olabilirsiniz. Lütfen kendi bilginiz ile kesinlikle arabanın kelebek camını kırmayın genellikle siparişle yurt dışından ithal edilerek getirtilen kelebek cam diğerlerine göre daha pahalı ve zor tespit edilen mamuller arasındadır.

Kendi imkanlarınızla açmanız muhtemel değil fakat kapı direklerini aralayabilirseniz kapı kolunu çektirerek açmanız mümkün olabilir. Fakat birtakım arabalarda kesinlikle işlemiyor bazı örnekler; Audi, Seat, Skoda, Porsche, Volkswagen, Bmw ve Ford gibi modellerde içer de unutulup kilitli artan aracı açmanız çok zor olup açabileceğiniz modellerde mümkün olabilir. Renault, Citroen, Peugeot, Honda, Nissan, Hyundai ve Kia modellerini cihaz ve aparatlarınız varsa az evvel bahsettiğimiz kapı direklerini hafifçe aralayarak ufak bir bölmeden açabilir ve araç kapısı açma için kol kısmına müdahale edebilirsiniz.

Araç Bagaj Kapısı Nasıl Açılır ?

Çilingir olarak arabanın anahtarı bagajda kaldı biçiminde şikayetler alıyoruz o vakit biz doğrudan şoför kapasını açıyor ve art koltukları yatırıp bagaja ulaşıyoruz fakat bilhassa eski model arabalarda koltuk gerisinde sac var o sebeple bagaja ulaşılmıyor kesinlikle anahtar üzerindeki mekanizmanın döndürülmesi gerekiyor aksi halde açılması olanaksız oluyor. Bagajında mekanik kapı anahtar sistemi olmayıp art koltukların sökülmediği arabalarda var onlara oto anahtar kopyalama prosedürü yaptıktan sonra uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma prosedürü yapılmaktadır ki Fiat Linea buna örnektir.

araç kapısı açma

Tansiyon Aletiyle Araç Kapısı Açma

Bizlerin dahi birtakım arabalarda basit ve kolay yöntemle kapı açmak hedefiyle kullandığı aletlerden bir tanesidir. Tansiyon aletiyle otomobil kapısı açma prosedürü hoş neticeler verir etrafınızda var ve çaresizseniz kullanabilmeniz mümkün fakat başlamadan evvela bizlerden bilgi almanızı tavsiye ederim. Marka ve modellere göre sizleri yönlendirip çalışıp çalışmayacağını dile getirip ona göre çözüm yoluna kavuşmanızı sağlayabiliriz. Tansiyon aletiyle otomobil kapısı açarken yanınızda uzun uzun şemsiye teli olmalı üstelik onun uç tarafını kıvırıp ( L ) yapmanız gereklidir. Tansiyon aleti ile arabanın kapası kastırıldığında aradan kaput ve boyaya zarar vermeyecek şekilde kapı kolu çekilerek otomobil açılır ve araç kapısı açma yerine getirilir.

Elbise Askısı İle Araç Kapısı Açma

Arabaların kapıları kilitli kaldığında kullanılan yöntemlerden biriside giyecek askısı kullanarak yapılan kapı açma çalışmalarıdır. Elbise askısı yöntemini kullanmadan önce arabanın iç anahtar sisteminin yatay olup olmadığı denetleme edilir. Bu yöntem yatay anahtar sistemlerinde kullanılır. Elbise askısı açılır ve ucu kanca durumuna getirilir. Kapı kenarından içeriye sokulur ve kilide takılarak çekilir.

Ata çilingir dakikalar içerisinde anahtarcı olarak adresinize gelerek tüm araç kapısı açma, kilit sistemi değişimi, anahtar kopyalama gibi hizmetleri alabilirsiniz.