kilitçi

Kilit değiştirme konusunda alanında uzman ekip ile kilitçi hizmetini dakikalar içerisinde alabilirsiniz. Kilit sistemleri yapı ve modeline göre kimi zaman oldukça karışık kimi zaman ise basit sistemler olabilmektedir. Basit dememiz aslında sizleri yanıltmasın, işin uzmanı olan ata çilingir personeli yaklaşık 20 yılı aşkındır çilingir hizmeti sağlamaktadır. Kilitleriniz eskimiş, göbek sorunu yada kapı zorlanması sebebiyle tahrip olmuş olabilir. İhtiyacınız olan kilitçi sizlere bir kaç dakika uzaklıktadır.

Kilit değişimi için işletmemize ulaştığınızda yerine takılacak olan kilitlerin markalarına çok önem vermekteyiz. Bir kaç marka dışında hiç bir kilidi kullanmamaktayız. Bunun sebebi ise sizlere daha güvenli bir ortam sağlamak adına kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. 7/24 kilitçi hizmeti veren firmamız 2 vardiya çalışma sistemi ile müşterilerimizin ihtiyacı olması durumunda karşılık verebilmek adına çalışmaktadır.

Kilit Değiştirme

Anahtarcı 20 küsur senelik tecrübesiyle hizmet vermekte ve yüzlerce referans ile ihtiyaç olduğunda sürekli tercih edilen bir servistir. Çilingir mesleği deneyim ve itimat gerektiren bir meslektir. Uzman kadrosu gece, gündüz çilingir, anahtar ve anahtar problemlerinizi çözüme ulaştırmak amacıyla hazırdır. Ev kapısı kilidi, işyeri kapı kilidi, çelik kasa kilidi, araba oto kilidi gibi hayatımızın her alanında kilitçi ihtiyacı bulunmaktadır.

Kapı açmak, anahtar değişiklik yapmak istediğinizde bağlantı numaralarından ata çilingir ekibine ulaşabilirsiniz. İşlerinizi hızlı ve en yakın çilingir tarafından hallolmasını istiyorsanız, bir kaç dakika uzaklıkta olan firmamız hemen çözüm sağlamak adına adresinizde olacaktır. Kasanızın kapağı ile ilgili sorunlarda kilitçi size yardımcı olur ve kasanız ister şifreli ister kilitli olsun çilingiriniz dilediğiniz anda açabilmektedir. Kilit değiştirme, göbek değiştirme, kapı yayı, kapı hidroliği, kapı açma, kilit açma, kilitli kapı açma, anahtar çoğaltma, araba anahtarı çoğaltma, akıllı anahtar kopyalama gibi tüm işlemler yapılır.

En Yakın Kilitçi

Sadece evinizin kapısı amacıyla değil, bunun yanı sıra çelik kasa kilidi, garaj kapısı açma ve arabanızın kapısı içerisinde çilingir hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Hasarsız kapınızı açtırmak istiyorsanız uzman bir kilitçi ile çalışmalısınız. Ata çilingir hem uzman kadrosu hem de teknolojinin getirdiği son nokta ile kimi kilitleri saniyeler içinde bile açabilmektedir. Süratle adresinize gelip, kilidinizi açalım profesyonel destek için bize ulaşabilirsiniz.

En süratli ve acele şekilde kapı ve anahtar biçimi ne olursa olsun anahtarcı problemsiz bir şekilde sorununuzu çözer. Telefonla bağlantı numaralarını arayınız ve yardım etmeye gereksinim duyduğunuz konuyu belirtiniz. Değer verdiklerinizin güvende olması için anahtarcılar çok önemlidir. Evinizin, işyerinizin, arabanızın tüm kilitlerini bize değiştirebilir ve güvenle ömür boyu kullanabilirsiniz.

Ata çilingir olarak tüm kilitçi ve çilingir hizmetleri garantili olarak verilir.